Przedsiębiorco!

Szukasz biura lub dotychczasowe warunki najmu nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie chcesz tracić czasu na przeglądanie i porównywanie ofert, a następnie na doszukiwanie się dodatkowych opłat wchodzących w cenę najmu?

Właśnie znalazłeś idealne miejsce dla swojego biznesu – wyróżnia nas lokalizacja na obrzeżach ścisłego centrum miasta Kielce i prosta umowa, w której wszystkie koszty widzisz odrazu.

Przyjdź i zobacz niezobowiązująco dostępne lokale – znajdziesz u nas metraże biur:

  1. ok. 14 mkw,
  2. biura o metrażach 25-40 mkw,
  3. możliwość najmu całych skrzydeł biurowych – ok 200 mkw.

Biura posiadają różne konfiguracje – od pojedynczych pokoi, przez przestrzenie coworkingowe do biur z układem dyrektorskim.

Dlaczego biuro w Nidzie?

W biurze spędzasz większość czasu w ciągu dnia. To ważne, aby znaleść miejsce, w którym hałas i dźwięki z ulicy nie będą dodatkowo rozpraszać w trakcie pracy. Okna przez które będzie docierać dużo naturalnego światła słonecznego oraz bliskość parku, w którym można odpocząć i nabrać energii do dalszej pracy.

Pracuj w najlepszej okolicy w centrum miasta

W bliskiej okolicy budynku znajdziesz wiele restauracji oraz sklepów. Świetna lokalizacja to gwarancja łatwego dojazdu dla Ciebie i Twoich klientów zarówno samochodem, jak i transportem publicznym. Równie łatwo dotrzesz wszędzie pieszo:

Twoje własne biuro na najlepszych warunkach bez ukrytych kosztów eksploatacyjne i dodatkowych opłaty najmu jest w zasięgu ręki.

Listę dostępnych lokali znajdziesz na naszej stronie : www.pphnida.pl.

Zainteresował Cię jeden z lokali? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły najmu.