Sala konferencyjna to miejsce idealne na wszelkiego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe lub prezentacje firmowe. Każda sala konferencyjna powinna być wyposażona w rzutnik, dużą ilość gniazdek na podłączenie sprzętu elektrycznego oraz ciemne rolety lub zasłony, które w momencie prezentacji uniemożliwią dostęp światła dziennego.

Sala konferencyjna – ile kosztuje

Koszt sali konferencyjnej będzie zależeć przede wszystkim od wielkości sali oraz znajdujących się w niej udogodnień. Istotną rolę będzie pełnić również lokalizacja sali. Małe sale zlokalizowane poza centrum miasta będą dużo tańsze niż duże sale w centrum. Dzienny koszt wynajęcia sali ok.30-40 mkw w Kielcach to koszt w granicach od 200 do ok. 800 zł netto za dzień. Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w Kielcach nie wiąże się z dodatkowymi opłatami za media. Kwota podana przez wynajmującego powinna zawierać już całkowity koszt wynajęcia sali szkoleniowej.

Cena sali szkoleniowej – co może zawierać

Wiele firm oprócz wynajęcia sal szkoleniowych i konferencyjnych oferuje możliwość wynajęcia ekspresu, automatów do parzenia kawy lub herbaty a nawet owocowych i słodkich stołów. Takie rozwiązanie sprawdzi się świetnie zwłaszcza dla firm, które wynajmują szkolenie na cały dzień i chcą zapewnić swoim pracownikom lub klientom stały dostęp do jedzenia i napojów.

Wiele firm może oferować również lunch lub obiad w pobliskiej restauracji podczas konferencji. Dzięki temu ograniczamy czas na przerwę, którą uczestnicy całodziennych konferencji musieliby przeznaczyć na organizacje posiłku na własną rękę.

Dojazd do sali konferencyjnej

Im lepsza lokalizacja sali i dogodniejszy dojazd tym łatwiej będzie dotrzeć do miejsca szkolenia wszystkim uczestnikom konferencji. Organizując szkolenie powinniśmy mieć na uwadze, iż niektórzy z uczestników mogą litości dojazdu na szkolenie samochodem lub taksówką. Warto sprawdzić czy lokalizacja sali zapewnia również wygodny dostęp za pomocą środków komunikacji miejskiej bądź samodzielnego dojazdu rowerem przyjścia pieszo.

W Nidzie dysponujemy nowoczesną salą konferencyjną zlokalizowaną na obrzeżach ścisłego centrum miasta, z dogodnym i łatwym dojazdem zarówno samochodem jak i transportem miejskim.

Z okien sali konferencyjnej rozciąga się uspokajający widok na park miejski, a na dole budynku mieści się restauracja.

Poznaj naszą dokładną lokalizacje