Dlaczego dobra lokalizacja biura to podstawa?

  • W biurze spędzasz większość swojego czasu w ciągu dnia. Nie wszystko da się załatwić telefonicznie. Wybierając odpowiednią lokalizację dla swojej firmy jesteś w stanie załatwić szybciej nie tylko sprawy urzędowe, ale również związane z Twoimi podstawowymi potrzebami!

Wyobraź sobie, że masz tylko pół minuty drogi z biura do komunikacji miejskiej. Ponadto! Nadjeżdżające autobusy możesz dostrzec z korytarza biurowca lub nawet własnego biura. Dzięki temu możesz przemieszczać się po Kielcach bez konieczności używania samochodu. Omijają Cie korki, szukanie miejsca parkingowego i dodatkowe wydatki na bilety parkingowe i tankowanie auta.

Od nas masz wszędzie blisko!

Krótki spacer w trakcie pracy? To ważne! 5 minutowy spacer w trakcie pracy pozwoli zwiększyć Twoją produktywność oraz zniweluje zmęczenie! Czy to możliwe? Oczywiście – i to w parku! Od budynku Nidy do Parku Miejskiego masz zaledwie minutę drogi!

Zgłodniałeś?

W okolicy biurowca Nidy znajduje się wiele restauracji oraz sklepów – sprawdź sam! – https://pphnida.pl/okolice-biurowca/

To nie wszystko 🙂

Zaledwie 5 minut drogi dzieli Cię od budynku NFZ

W 10 min drogi pieszo znajdziesz się w okolicach Urzędu Miasta oraz budynku ZUS

Tylko 15 minut drogi dzieli Cię od Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego

Oszczędzaj czas i pieniądze!

Konkurencyjna oferta na wynajem biur i lokali usługowych pozwoli zredukować koszty prowadzenia działaności.

Już teraz sprawdź szeroką ofertę dostępnych lokali biurowych – https://pphnida.pl/lista-lokali/